Rad u marketingu

Objavljeno: 30.07.2020. 06:52

Luna&TOčka d.o.o. traži studenta/icu za rad u marketingu

Vrsta posla: Copywriterica/Copywriter, osmišljavanje i pripremanje objava i ostalog tekstualnog sadržaja za digitalne kanale, osmišljavanje kampanja i slogana za marketinške kampanje

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Petrovardinska 7

Početak i očekivano trajanje posla: 01.09.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,00 kn/h, 4 sata dnevno

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Osmišljavanje i pisanje objava i tekstova na društvenim mrežama uz komunikaciju sa pratiteljima, osmišljavanje kreativnih koncepata i uključivanje vlastite kreative u rješavanje dnevnih zadataka.

Posebna znanja i vještine:

Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika, kraetivnost u pismenom izražavanju, odlična informatička pismenost (MS Office).

Radno vrijeme: od 9-17h, fleksibilno

Ostale napomene i uvjeti: odgovorna i ambiciozna osoba, samostalnost i proaktivnost, aktivna komunikacija s timom, Završen studij ili pohađanje usko vezanog studija, iskustvo na području digitalnog marketinga. Mogućnost trajne suradnje i zapošljavanja. Fleksibilno radno vrijeme.

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail: roberta.damjanic@gmail.com