Rad u turizmu

Objavljeno: 31.07.2020. 10:53

Lošinjska plovidba-turizam d.o.o. traži studente/ice ta rad u turizmu

Vrsta posla: sezonski-konobar/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Mali Lošinj-Kamp Rapoća, Kamp Lopari

Početak i očekivano trajanje posla: 1.8.-31.8./30.9.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28,00kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): besplatni smještaj, hrana-topli obrok 12kn

Opis posla:

•Posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima

•Briga o željama i potrebama gosta

•Priprema i završni radovi u restoranu/ baru

•Komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka

•Organizacija stolova i primanje narudžbi

Posebna znanja i vještine:

•Sklonost timskom radu

•Organizacijske i komunikacijske vještine

•Strani jezici – Minimalno 1 strani jezik

Radno vrijeme: 6 dana tjedno, 1 dan slobodan, 40h/tjedno raspoređenih u 6 radnih dana

Ostale napomene i uvjeti:prekovremeni se plaćaju, napojnica je radnikova

Način i kontakt za prijavu studenata: kadrovi@losinia.hr 099/3815667