Administrativni poslovi

Objavljeno: 17.08.2020. 10:53

Unija računovodstvena kuća d.o.o. traži studenta/icu za posao - Računovodstveni administrator

Vrsta posla: Računovodstveni administrator

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zadarska 80, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: što prije, puno radno vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: zaprimanje, obrada i slanje pošte (ePK); skeniranje, printanje i pohranjivanje dokumentacije; dočekivanje klijenata; unos pristigle dokumentacije u programe za daljnju obradu te pohrana papirnate u registratore; kontrola uredskog materijala; popunjavanje i izdavanje dokumentacije na zahtjev klijenata ili kolega unutar firme (punomoći za e-servise, ovlaštenja); komunikacija pismena i usmena s klijentima na hrvatskom i engleskom jeziku; komuniciranje s FINA-om, poreznom upravom i sl.; prosljeđivanje informacija unutar firme; ukoliko student pokaže volju i želju za daljnjim učenjem – dodjeljivanje manje zahtjevnih računovodstvenih zaduženja (knjiženja, zatvaranja, predaje obrazaca i sl.)

Posebna znanja i vještine: Outlook, Excel, Word – obvezno, aktivno korištenje engleskim jezikom, visoka razina pismenosti, poznavanje poslovnog bontona, volja za učenjem i usavršavanjem, proaktivnost, temeljitost

Radno vrijeme: 08:00-16:00h

Ostale napomene i uvjeti: Potrebno iskustvo rada u administraciji (poželjno računovodstvena administracija)

Način i kontakt za prijavu studenata: CV u .pdf formatu poslati na mail: info.zg@unija.com , obvezno s naslovom: „Prijava na studentski posao: ime prezime“