Asistent/ica u vrtiću

Objavljeno: 18.08.2020. 12:53

Dječji vrtić Vrtuljak traži studente/ice za posao – Asistent/ica djetetu s teškoćom u redovnoj skupini

Vrsta posla: asistent djetetu s teškoćom u redovnoj skupini

Mjesto obavljanja posla: Dječji vrtić Vrtuljak - Mokrička 57A i Mokrička 59

Početak i očekivano trajanje posla: 01.09.2020. do kraja pedagoške godine (31.08.2021.)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn

Opis posla: pomoć i podrška djetetu s teškoćom u svakodnevnim aktivnostima, obavljanju zadataka, uključivanju u grupne aktivnosti i igru, komunikaciji i interakcijama s drugom djecom; prevencija nepoželjnih ponašanja i reagiranje ukoliko se pojave i sl

Posebna znanja i vještine: afinitet prema radu s djecom, strpljivost, fleksibilnost

Radno vrijeme: 4 sata prema dogovoru (8-12, 9-13 ili dr.)

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: rad se unaprijed dogovara prema prisutnosti djeteta u vrtiću – u dogovoru s vrtićem i roditeljima

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom (uz životopis) na dv.vrtuljak.tajnistvo@gmail.com