Razno

Objavljeno: 19.08.2020. 12:53

Fidelius distribucija d.o.o. traži studente/ice za posao – Asistent/ica u prodaji i Asistent/ica u računovodstvu

Vrsta posla: asistent u prodaji (m/ž)

Mjesto obavljanja posla: Preradovićeva 32, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na dulji period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn satnica, 4 do 6 sati dnevno

Opis posla: - podrška prodaji u asortimanu prehrane i konditora, stretch folije, uvoznih brendova istog asortimana

- skrb za odnose s postojećim i novim partnerima i kupcima
- analiza prodajnog asortimana,

- obilazak i popunjavanje prodajnih mjesta
- praćenja razvoja kupaca, kontrola izlaganja proizvoda

Posebna znanja i vještine: - komunikativnost,  proaktivnost, timski rad, lojalnost tvrtki, Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Vozačka dozvola B kategorija

Radno vrijeme: fleksibilno, poželjno 8:30h do 16:30h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju apsolventi/apsolventice

Način i kontakt za prijavu studenata: ivan.harastija@fidelius-distribucija.hr

Vrsta posla: asistent u računovodstvu

Opis posla: - izdavanje računa, izdavanje otpremnica, izrada primki ulaznih računa, izdavanje ponuda i predračuna,

praćenje dospjelih potraživanja dobavljača i kupaca, kartice kupaca i dobavljača.

Vozačka dozvola nije uvjet

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju apsolventi/apsolventice ekonomskog fakulteta