Korisnička podrška na engleskom jeziku

Objavljeno: 20.08.2020. 11:54

Foreo Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u korisničkoj podršci

Vrsta posla: CUSTOMER CARE agent

Mjesto i adresa obavljanja posla: Foreo Adria d.o.o., Radnička 202, 10 000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah/  trajanje ugovora po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 HRK/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

-  Dnevna komunikacija s korisnicima putem maila, telefona i chata, komunikacija iskljucivo na Engleskom

-  Pružanje klijentima brze informacije o proizvodima i narudžbama.

-  Rukovanje podacima kroz različite datoteke.

-  Rješavanje tehničkih pitanja korisnika.

-  Prikupljanje povratnih informacija kupaca/korisnika da biste ih podijelili s kolegama i upravom.

Posebna znanja i vještine:

-  Znanje Engleskog jezika - u govoru i pismu

-  Vrlo dobre komunikacijske vještine i pozornost na detalje

-  Poznavanje osnovnih računalnih vještina (Excel, Word, email, itd.)

-  Mogućnost rada u dnevnoj i / ili popodnevnoj smjeni (8:00 - 16:00, ili 14:00 - 22:00)

Vještine koje tražimo:

-  Timski igrač

-  Želja za učenjem

-  Strpljenje

-  Dobre komunikacijske vještine

-  Pozornost na detalje

-  Odgovornost

Radno vrijeme:

Smjena (ujutro i poslijepodne) - ponedjeljak i nedjelja (uključeni slobodni dani)

Prednosti rada s nama:

-  Besplatna kava u našoj prekrasnoj kantini!

-  Besplatno, privatno parkiralište.

-  Opušteno i fleksibilno okruženje

Način i kontakt za prijavu studenata: https://foreo.talentlyft.com/o/i5V

Vrsta posla:  CUSTOMER CARE agent

Početak i očekivano trajanje posla:  As soon as possible - negotiable start date and duration

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 HRK* per hour

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

  • Daily communication with customers via email, phone and chat in English.
  • Providing customers with prompt information regarding products and orders.
  • Handling data through different files.
  • Follow up with customers to ensure their technical issues are resolved.
  • Gather customer feedback to share with colleagues and management.

  • Native English (oral and written)
  • Very good communication skills and attention to detail
  • Basic computer skills (use of Excel, Word, email, etc.)
  • Possibility of working on day and/or afternoon shifts (8am to 4pm, or 2pm to 10pm)

Skills we’re looking for:

  • You have to be a team player
  • Eagerness to learn
  • Patience
  • Good communication skills
  • Attention to detail
  • Responsibility

Shift work (morning & afternoon) - Monday-Sunday (days off included)

Ostale napomene i uvjeti:

Perks of working with us:

  • Free coffee in our beautiful canteen!
  • Free, private parking lot with vigilance.
  • Relaxed and flexible environment.

If you are interested please send your CV in English.