Promotor/ica

Objavljeno: 20.08.2020. 11:54

Brandiac komunikacije d.o.o. traži studente/ice za posao – Promotor/ica

Vrsta posla: Promotor (m/ž)

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 20.08. - na duže vrijeme

Neto cijena sata posla: 27.50 kn/h

Opis posla:

Hodajuće reklame traže promotore za povremenu suradnju na promocijama.

Posao uključuje nošenje reklame i po potrebi dijeljenje letaka i promotivnih materijala.

Promocije su obično 4h/dan, a radi se najčešće u paru.

Radno vrijeme je u potpunosti fleksibilno, prijavljujete se samo za termine koji vam

odgovaraju.

Radno vrijeme: 4-8h dnevno, ovisno o promocijama

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad

nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni: Po potrebi

Ostale napomene i uvjeti: Više o nama: https://www.hodajuce-reklame.hr/

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave na posao@hodajuce-reklame.hr s naznakom ''prijava za promotora Zagreb'' uz obavezno navođenje kontakt broja unutar prijave