Selidba

Objavljeno: 24.08.2020. 11:53

Hrvatska radiotelevizija traži studente/ice za fizičke poslove

Vrsta posla: Fizički poslovi – namještaj (utovar, istovar, selidba) i scenski radnici s transportom

Mjesto obavljanja posla:  Zagreb, Prisavlje 3

Početak i očekivano trajanje posla: od 24.08.2020. nadalje po dogovoru i planu.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h - 45,00kn/h 8 sati dnevno

Opis posla: Preseljenje unutar poslovne zgrade i montaže i demontaže scene

Radno vrijeme: 8.00 – 16.00h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Ovisno o potrebi i izvršenju posla mogućnost rada blagdanima i noću što po

čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova uvećava naknadu za 50%