Razno

Objavljeno: 26.08.2020. 10:54

Raiffeisenbank Austria traži studenta/icu za dizajn i grafičku obradu priručnika

Vrsta posla: Dizajn i grafička obrada priručnika

Mjesto i adresa obavljanja posla:  Rad od kuće

Početak i očekivano trajanje posla: što je moguće prije, očekivano trajanje 1 tjedan

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Nakon ljetnog odmora glava ti je puna super ideja i jedva čekaš staviti ih na papir? Odlično, jer baš trebamo tvoju kreativu i dizajnerski touch. Napravili smo super materijal i sad ga još treba dizajnirati grafički obraditi prije nego ugleda svjetlo dana. Ako ti je zanimljiv ovaj zadatak, javi nam se i pokaži što možeš.

Koji će biti tvoj zadatak?

  • Dizajn i grafička obrada  priručnika – cca 20 stranica
  • Izrada Infografike – 1 stranica

Koje uvjete trebaš ispuniti?

  • Studiraš Dizajn, Grafički dizajn, Web dizajn, na Grafičkom si fakultetu i slično
  • Do sad već imaš iskustva u sličnim zadacima i možeš nam poslati nekoliko svojih radova da upoznamo tvoj stil
  • Imaš svoje računalo i alat za kreiranje vizualnog sadržaja
  • Možeš raditi od kuće

Radno vrijeme: Fleksibilno, važno nam je da je posao završen do dogovorenog roka

Ostale napomene i uvjeti: Pošalji nam svoj životopis/zamolbu i u subject maila obavezno stavi: Prijava na studentski posao