Razno

Objavljeno: 27.08.2020. 10:55

Polikovsky d.o.o. traži studenta/icu za samostalno prevođenje web-stranice na njemački jezik i kontrola automatskih prijevoda

Vrsta posla: Samostalno prevođenje web-stranice na njemački jezik i kontrola automatskih prijevoda.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb (Rudeš)

Početak i očekivano trajanje posla: odmah po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40 kn / h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Tražimo studenta/icu za prevođenje web-stranice na njemački jezik. Stranica je već prevedena automatskim prevoditeljem te je potrebna kontrola tih prijevoda i prevođenje dijelova koji nedostaju. Riječ je o stranici s CBD proizvodima te je poželjno da je student/ica upoznat s terminologijom tog područja na njemačkom jeziku. Radi se isključivo iz našeg ureda na Rudešu.

Posebna znanja i vještine: Izvrsno znanje njemačkog jezika, točnost, odgovornost, poznavanje terminologije potrebne za prijevod.

Radno vrijeme: po dogovoru; cca. 6-7 sati između 8 i 16 h, pon-pet

Ostale napomene i uvjeti: Poželjno je da student/ica završnih godina, da ima iskustvo s prevođenjem i da poznaje terminologiju.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave i životopise primamo isključivo na e-mail: bmaja120@gmail.com