Administrativni posao

Objavljeno: 28.08.2020. 06:55

Verba centar d.o.o.  traži studente/ice za poslove grafičkog uređivanje tekstova

Vrsta posla: konvertiranje i jednostavnije grafičko uređivanje tekstova – MS Word (m/ž)

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Hebrangova 32

Početak i očekivano trajanje posla: 7.9.2020. / na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn po satu

Opis posla: konvertiranje PDF dokumenata, sređivanje konvertiranog teksta u Wordu

Posebna znanja i vještine: dobro poznavanje MS Worda, poznavanje stranih jezika, brzo učenje rada u aplikacijama, poželjne su lingvističke kompetencije (bilo koja studijska grupa), proaktivnost u radu, iznimna preciznost i optimalna brzina, odgovornost, strogo poštivanje dogovorenih rokova

Radno vrijeme: prema dogovoru

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: VERBA je članica međunarodne grupe i posluje na globalnoj razini, najvećim dijelom za inozemne klijente. Tvrtka zapošljava 25 djelatnika i ima više od 500 vanjskih suradnika u raznim zemljama svijeta. Studentima se nudi kompletna edukacija na radnom mjestu u programu mentorstva te mogućnost napredovanja i primanja u stalni radni odnos u skladu s kompetencijama, naučenim vještinama, rezultatima rada i osobnošću svakog pojedinog studenta.

Način i kontakt za prijavu studenata:

Molimo zainteresirane kandidate da pošalju životopis na posao@verba.hr