Customer experience specialist

Objavljeno: 31.08.2020. 10:55

CircuitMess d.o.o. traži studenta/icu za posao - Customer experience specialist

Vrsta posla: Customer experience specialist/ Stručnjak za korisničko iskustvo (M/Ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ventilatorska cesta 24, Lučko

Početak i očekivano trajanje posla: 21.09.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni putni troškovi

Opis posla:

  • Redovita komunikacija s postojećim korisnicima i potencijalnim kupcima putem naše platforme za odnose s kupcima (Intercom)
  • Prikupljanje feedbacka kupaca, korisnika i posjetitelja web stranice
  • Analiza prikupljenog korisničkog feedbacka
  • Predlaganje promjena u hardverskom dizajnu proizvoda, softveru proizvoda, korisničkim uputama, dizajnu web stranice, pakiranju i popratnom materijalu koji dolaze uz proizvode
  • Bliska suradnja s timom za razvoj i dizajn proizvoda te učenje i informiranje o novim proizvodima te novim verzijama softvera za postojeće proizvode
  • Izrada tutorijala za korisnike u suradnji s dizajnerom i developerom te postavljanje izrađenih materijala na CircuitMess Resources platformu
  • Osnovno snimanje i editiranje fotografija i videozapisa u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i izrade korisničkih uputa/tutorijala
  • Komunikacija s kupcima na CircuitMess Community forumu

Trenutno aktualni projekti na kojima ćeš raditi:

  • Novi proizvodi iz STEM Boxa (Spencer, Jay-D, Wheelson, ByteBoi, Chatter, Clockstar)
  • Nova verzija uradi-sam telefona Ringo
  • Nibble - nova uradi-sam igraća konzola

Posebna znanja i vještine:

  • Certifikati i fakulteti nisu predispozicija (ali neće odmoći).
    Mala smo tvrtka i svi učimo nove stvari po putu te nam je važnije da osoba voli i želi učiti nego da ima mnogo godina iskustva iza sebe.
  • Izvrsna sposobnost komunikacije na engleskom jeziku pismenim putem - naši kupci dolaze iz svih dijelova svijeta i sva korisnička podrška se odvija na engleskom jeziku pisanim putem
  • Interes za hardware, software, elektroniku, elektroničke proizvode i proizvode općenito te osmišljavanje i poboljšavanje korisničkog iskustva vezanog uz proizvode
  • Sposobnost samostalnog rada u suradnji s dizajnerima, developerima i ostalim zaposlenicima
  • Usmjerenost na rezultate i detalje
  • Sposobnost predviđanja i prevladavanja potencijalnih prepreka
  • Pozitivan stav, samostalnost i proaktivnost

Radno vrijeme: 20h/tjedno

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijava putem linka: https://circuitmess-doo.talentlyft.com/jobs/customer-experience-specialist-mz-studentski-posao-jec