Call centar

Objavljeno: 01.09.2020. 06:54

Rad u internom call centru (m/ž)

Internacionalna kompanija s višegodišnjim iskustvom na hrvatskom tržištu zbog povećanog obujma posla traži studente/ice za rad u internom call centru.

Edukacija i relevantne informacije o industriji su osigurane.

Radi se o dinamičnom poduzeću u kojem se trud i zalaganje posebno nagrađuju.

OPIS POSLA:

  • Akvizicija novih klijenta i održavanje odnosa s postojećim klijentima
  • Dostizanje pojedinačnih i grupnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje
  • Usvajanje novih znanja i vještina o industriji

UVJETI:

- mogućnost rada minimalno 4 dana u tjednu
- poželjno iskustvo u call centru

- plaća: 27,50 kn/h + varijabilni dio prema ostvarenom učinku

- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)

- preciznost, točnost i pouzdanost

- izražena komunikativnost i ugodnost u komunikaciji

MJESTO RADA: Zagreb

RADNO VRIJEME: 9:00-16:00, PON-PET (minimalno 4 dana u tjednu)

Ukoliko odgovarate uvjetima i želite se pridružiti našem timu, molimo da nam pošaljete prijavu sa životopisom na email croatia.energy@gmail.com