Razno

Objavljeno: 01.09.2020. 11:54

Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom „Mali princ“ traži studenta/icu za izvođenje aktivnosti radne terapije

Vrsta posla: Student/ica radne terapije – izvođenje aktivnosti radne terapije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33A

Početak i očekivano trajanje posla: 05.09.2020. – 31.05.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Izvođenje aktivnosti radne terapije uz primjenu didaktičkih pomagala, pisanje izvještaja i popunjavanje evidencija o izvršenim aktivnostima, kontaktiranje polaznika terapijskih aktivnosti, pružanje usluge radne terapije u sklopu mobilnog tima za osobe s najtežim vrstama invaliditeta

Posebna znanja i vještine: Izražena senzibiliziranost za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom, poznavanje rada s didaktičkim pomagalima (nije uvjet)

Radno vrijeme: PON-PET, fleksibilno radno vrijeme u dogovoru s korisnicima usluge i Stručnom služnom Udruge (cca 17 sati tjedno)

Ostale napomene i uvjeti: U potrazi smo za osobom m/ž koja je odgovorna, organizirana i predana te se dugoročnije pronalazi u radu s djecom s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom. Osoba ne smije biti kažnjavana i dužna je poslodavcu dostaviti potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 6 mjeseci i životopis..

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail: nives.mikulic@mali-princ.hr, Mob: 091/2829 029