Terensko anketiranje

Objavljeno: 02.09.2020. 07:54

4 Market Research d.o.o. traži studente/ice za terensko anketiranje

Vrsta posla: Terensko anketiranje

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 7.9.-11.9.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Student će dobiti popis lokacija (trgovina) na području grada Zagreba na kojima mora anketirati kupce koji su bili u trgovini. Na svakoj lokaciji mora anketirati 5 kupaca odnosno mora se max. zadržati 1h ili prikupiti 5 anketa – što nastupi prije. Nakon isteka 1h ili prikupljanja 5 anketa anketar kreće na iduću lokaciju.

Posebna znanja i vještine: Komunikativnost i volja za radom.

Radno vrijeme: 4h dnevno. Radno vrijeme je fleksibilno, student sam odlučuje kada će anketirati kupce u radnom vremenu trgovine

Ostale napomene i uvjeti: Trgovine su dostupne javim prijevozom.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave isključivo na mail info@4m-research.hr