Customer Success Agent

Objavljeno: 03.09.2020. 12:55

b2match d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Customer Success Agent (engleski jezik / španjolski jezik / talijanski jezik /  francuski jezik)

Vrsta posla: Customer Success Agent (engleski jezik / španjolski jezik / talijanski jezik /  francuski jezik)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Radnička cesta 80 - Zagreb Tower

Početak i očekivano trajanje posla: Neograničeno trajanje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  35kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): U potpunosti subvencioniran obrok.

Opis posla:

  • § Usmena i pismena komunikacija s klijentima
  • § Pružanje pomoći i informacija klijentima koji rade u području upravljanja događajima (event management), a koji mogu biti operativni (objašnjavajući funkcionalnost različitih značajki sustava) ili tehnički
  • § Upravljanje uspjehom b2match kupaca nak­­­on prodaje
  • § Pružanje pomoći pri izradi i oblikovanju sadržaja dokumentacije za našu online bazu
  • § Pružanje informacija o klijentima i njihovim zahtjevima ostatku tima

Posebna znanja i vještine:

  • § Timski igrač
  • § Interes za tehnologiju, web i aplikacije
  • § Prethodno iskustvo rada u podršci je prednost

Znanje stranih jezika:

  • § napredno poznavanje engleskog jezika (B2/C1) obavezno
  • § napredno poznavanje španjolskog jezika prednost (B2/C1)
  • § napredno poznavanje talijanskog jezika prednost (B2/C1)­­
  • § napredno poznavanje francuskog jezika prednost (B2/C1)­­

Radno vrijeme:

  • § Ponedjeljak – petak. Radno vrijeme je fleksibilno, zaposlenici dolaze na posao između 8 i 10h.
  • § Potrebna je osoba koja bi mogla raditi minimalno 20 h tjedno.

Ostale napomene i uvjeti:

  • § Engleski jezik veoma je bitan ne samo za komunikaciju s klijentima, već i za komunikaciju s kolegama.

Način i kontakt za prijavu studenata:

Prijava i više detalja o poslu na poveznici: https://b2match.talentlyft.com/jobs/customer-success-agent-mf-jin