IT podrška

Objavljeno: 04.09.2020. 09:55

Petrokov d.o.o. traži studenta/icu za IT podršku

Vrsta posla:  IT PODRŠKA

Mjesto obavljanja posla: Petrokov d.o.o., Mrkšina 52d, 10 020 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 1.9. nekoliko mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  30,00 kn / sat

Opis posla: Podrška i pomoć korisnicima u radu s Windows 10 OS, Osnovna administracija Active Directory-a i mrežne infrastrukture ureda, Osnovna administracija Microsoft Office programa ,Podrška u korištenju i podešavanju Android i iOS pametnih telefona

Posebna znanja i vještine:  poznavanje Windows 10 OS, Microsoft Office paket ,Engleski jezik, iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima je prednost, komunikativnost, organiziranost, samostalnost u radu, proaktivnost.

Radno vrijeme: 8:00 -16: 00 h (  8 sati od  pon-pet )

Uvećanja za:  /

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: prednost studenti ekonomije

Način i kontakt za prijavu studenata: dostava kratkog životopisa ili prijave sa kratkim opisom radnog iskustva  na mail posao@petrokov.hr