Helpdesk

Objavljeno: 07.09.2020. 11:54

Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet traži studente/ice za rad na CARNET-ovom helpdesku

Vrsta posla: Suradnik na CARNET-ovom helpdesku

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: rujan 2020. uz moguće produženje do kraja trajanja studentskih prava ako se pokaže potreba kod poslodavca.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn (svakih 6 mj. raste za 1 kn)

Opis posla:

Tim 1: pružanje tehničke podrške te informiranje korisnika o CARNET-ovim uslugama i servisima.

Tim 2: pružanje podrške korisnicima iz sustava školstva za program e-Škole i Škola za život.

Posebna znanja i vještine: Poznavanje rada na računalu. Komunikacijske vještine, napredno znanje engleskog jezika.

Radno vrijeme: Redovno radno vrijeme je radnim danom od 8 do 20 sati, a u slučaju većeg opterećenja moguć je rad izvan radnog vremena.

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Rad u dvije smjene. Kod povećanja opsega posla, uvodi se i treća smjena.

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-pošte helpdesk-posao@carnet.hr