Administrativni poslovi

Objavljeno: 09.09.2020. 10:56

E.ON Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za posao - Asistent u pravnom odjelu (m/ž)

Vrsta posla: Asistent u pravnom odjelu (m/ž)

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 15.09.2020. – na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 HRK

Opis posla:

  • Zaprimanje, skeniranje i odlaganje pravne dokumentacije
  • Kontrola skenirane dokumentacije
  • Obavljanje ostalih poslova po nalogu članova pravnog odjela

Posebna znanja i vještine:

Tražimo osobu:

  • po mogućnosti student / studentica prava
  • s iskustvom rada u MS Office programima
  • s organiziranim i odgovornim pristupom radu
  • znanje engleskog jezika je prednost

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:

  • odlične uvjete rada (moderni uredi, multikulturno okruženje)
  • mogućnost napredovanja i razvoja

Način i kontakt za prijavu studenata: Ako ste organizirana, odgovorna i strpljiva osoba, pošaljite nam životopis do 15. rujna 2020. na e-mail hr@eon.hr