Call centar

Objavljeno: 10.09.2020. 09:57

Elektronički računi d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Agent za informiranje (m/ž)

Agent za informiranje (m/ž)

Email databasedept.

Rad ne telefonu nije ti problem ?

Želiš se zaposliti u  IT kompaniji, raditi s mladom ekipom, sudjelovati u odlučivanju i kreiranju i poslovnoj svakodnevnici ? Želiš mjesto gdje će tvoje ideje biti poslušane, a trud i zalaganje  nagrađeno ?

Pridruži nam se, javi nam se !

Opis radnog mjesta:

  • telefonsko kontaktiranje poslovnih subjekata (kontakt ne uključuje prodaju već informiranje)
  • ažuriranje baze korisnika
  • podrška za jednostavnije tehničke upite
  • rad na računalu u internim programima

Uvjeti:

  • poznavanje osnova rada na računalu (MS Office, Outlook, Internet)
  • razvijene komunikacijske vještine
  • dinamičnost, preciznost, proaktivnost
  • prednost: iskustvo rada u call centru

Nudimo:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka 08:00 – 16:00, ili na pola radnog vremena.
  • Satnica : fiksni dio: 27,00 kn + stimulacije
  • Nema prekovremenog rada
  • Rad u kompaniji s stalnim mjesečnim rastom
  • Mogućnost napredovanja
  • Edukacije i učenje
  • Mogućnosti teretane / satova poslovnog engleskog / izleti / dnevno svježe voće itd.

Prijave šaljite na: posao@moj-eracun.hr s naznakom: „Agent za informiranje” Sretno !