Administrativni poslovi

Objavljeno: 15.09.2020. 10:54

GDi d.o.o. traži studenta/icu za posao - Dostavljač (m/ž)

DOSTAVLJAČ (m/ž)

GDi je inovativna srednjoeuropska IT tvrtka. Iza nas je 30 godina uspješnog rasta, uredi u 15 zemalja i preko 1.000 klijenata u 12 vremenskih zona.

S obzirom na povećanje obujma posla, potrebno nam je pojačanje u timu te smo u potrazi za brzom, komunikativnom i susretljivom osobom za poziciju Dostavljač (m/ž).

Opis posla:

  • Poslovi nabave i dostave službene dokumentacije te drugih materijala i potrepština za tvrtku
  • Logistička podrška u organizaciji raznih internih i eksternih evenata
  • Vođenje brige oko redovitog održavanja vozila tvrtke
  • Rad na administrativnim zadacima i ostalim poslovima prema uputi voditelja

Uvjeti:

  • Mogućnost rada 35 sati tjedno
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izvrsno znanje engleskog jezika
  • Odgovornost, ljubaznost, snalažljivost i brzina tijekom obavljanja posla
  • Iskustvo rada na sličnim poslovima je prednost

Što ti nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju renomirane i uspješne međunarodne tvrtke
  • Mogućnost kontinuiranog učenja i stjecanja novih vještina
  • Dodatne pogodnosti (kava, čaj, voće, druženja)
  • Satnica 26 kn

Ukoliko želiš postati dio našeg tima, molimo te da nam pošalješ svoj životopis i motivacijsko pismo s naznakom “Dostavljač (m/ž)” na mail jobs@gdi.net do 22.9.2020.