Anketiranje

Objavljeno: 16.09.2020. 06:54

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. traži studente/ice za anketiranje

Vrsta posla: anketiranje

Mjesto obavljanja posla: trgovine Lidla u Splitu i Solinu

Početak i očekivano trajanje posla: uvodno školovanje 1.10.2020., anketiranje 5.10.-11.10.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Satnica za navedeni posao u periodu pon-sub je 27 kn, dok je nedjeljom 40,5 kn/sat.

Opis posla: anketiranje kupaca trgovina Lidla

Posebna znanja i vještine: komunikativnost

Radno vrijeme: Predviđen je smjenski rad i to pon-sub u trajanju od 6-7 sati te nedjeljom do najviše 5 sati. Potrebna je dostupnost tijekom cijelog tjedna, jer se anketiranje kupaca provodi tijekom cijelog radnog vremena trgovine.

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Prema potrebi mogu biti plaćeni putni troškovi (2kn/km) za studente koji nemaju mjesto prebivališta na području grada u kojem se provodi anketiranje. Iz tog razloga prednost imaju studenti s mjestom prebivališta u Splitu.

Molimo Vas da napomenete za koji grad ste zainteresirani u prijavi.

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 30.9.2020. putem linka: