Agenti/ice u službi za korisnike na njemačkom jeziku

Objavljeno: 21.09.2020. 09:54

Transcom Worldwide d.o.o. traži agente/ice u korisničkoj video podršci na njemačkom jeziku

Vrsta posla: agent u korisničkoj video podršci (m/ž)

Mjesto obavljanja posla: Radnička cesta 39 (centar 2000), Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: rujan/listopad 2020./ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33kn/h

Opis posla:

Voliš razgovarati s ljudima?

Pridruži se našim zaposlenicima koji su u svojem svakodnevnom radu podrška korisnicima za provjeru osobnih podataka. Komunikacija s korisnicima je putem video poziva. Svi su upiti vezani uz identifikaciju korisnika.

Provjere moraju biti usklađene i pouzdane, inače bi svatko mogao obaviti kupnju lažnim identitetom ili obavljati bankarske transakcije pod lažnim imenom. Patentirana metoda video identifikacije stoga pruža zakonski usklađenu, ali brzu provjeru koju će obavljati naši agenti.

Kako će tvoj dan izgledati?

  • posao ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati sa sustavom i procesima koji će ti biti potrebni u radu
  • pružat ćeš podršku korisnicima i pravovremeno odgovarati na sve upite putem video poziva
  • svakodnevno ćeš komunicirati na njemačkom jeziku
  • imat ćeš potpunu podršku svog Team Leadera i cijelog tima.

Upiti koje ćeš rješavati, najčešće su vezani uz:

  • provjeru osobnih informacija korisnika putem video poziva
  • odlazni pozivi i prodaja nisu u opisu posla.

Što možeš očekivati kao naš zaposlenik?

  • plaćenu obuku
  • mogućnost rezervacije parkirnog mjesta u neposrednoj blizini ureda
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju
  • ugodnu radnu atmosferu i prijateljski timski duh
  • učenje novih vještina
  • potpuno opremljenu kuhinju i prostoriju za odmor (Relax room)

Potrebna znanja i vještine:

  • njemački jezik: razina B2/C1 u pisanju i govoru (napredni i samostalni korisnik)
  • engleski jezik (prednost)
  • informatička znanja: osnovno korištenje MS Office paketa
  • razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
  • samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost.

Radno vrijeme: 2 smjene, od ponedjeljka do petka (08:00-22:00) uz mogućnost skorašnjeg proširivanja smjena na subotu i nedjelju

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju; mogućnost promjene satnice prema osobnim potrebama radnika; bonusi za preporuke novih djelatnika; potpuno opremljena kuhinja i prostorija za odmor (Relax room).

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/agent-u-korisnickoj-video-podrsci-mz-zagreb/c/new