Administrativni poslovi

Objavljeno: 22.09.2020. 10:55

Novartis Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za pozicije - Administrative Assistant i Marketing Assistant

Vrsta posla: Administrative Assistant

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla:10.2020 (duži vremenski period, minimalno godinu dana)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 HRK

Opis posla: Administrativna podrška za unos privola i izjava u bazu podataka, slaganje i arhiviranje zaprimljene dokumentacije, administrativna podrška oko evidentiranja radnog vremena, godišnjih odmora i bolovanja, te arhiviranje zaprimljene dokumentacije.

Posebna znanja i vještine: Organiziranost, posvećenost detaljima, ljubaznost, proaktivnost, strpljivost i spremnost na učenje. Potrebno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te rad u Microsoft Office alatima (Word, Excel).

Radno vrijeme: ponedjeljak do petak 09-17h ili po dogovoru

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Posao omogućuje neposredno iskustvo rada u multinacionalnoj farmaceutskoj kompaniji

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-maila na irena.posavec@novartis.com

Vrsta posla: Marketing Assistant

Početak i očekivano trajanje posla: 10.2020 (duži vremenski period, minimalno godinu dana)

Opis posla: administrativna podrška u organizaciji marketinških aktivnosti, kontakt s dobavljačima, priprema dokumentacije za interna odobrenja, arhiviranje dokumentacije

Posebna znanja i vještine: Razvijene komunikacijske vještine, ljubaznost, proaktivnost, strpljivost i spremnost na učenje. Potrebno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te rad u Microsoft Office alatima (Word, Excel, PP).

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju studenti farmacije, medicine, veterine ili ekonomije. Posao omogućuje neposredno iskustvo rada u multinacionalnoj farmaceutskoj kompaniji

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-maila na josipa.kodic@novartis.com