Assistent/ica u prodaji

Objavljeno: 22.09.2020. 12:55

Delight d.o.o. traži asistenta/icu u prodaji

Vrsta posla:  Asistent u prodaji  m/ž

Mjesto i adresa obavljanja posla:  Zagreb, Radnička cesta 52

Početak i očekivano trajanje posla:  zamjena za porodiljni

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):   30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

O kompaniji: Delight Office Solution vodeća je kompanija u regiji za dizajn i opremanje poslovnih interijera.....kompanija koja pomaže radnu učinkovitost zaposlenika istodobno pomažući organizacijama u efikasnijoj upotrebi prostora...kompanija čiji su partneri vodeći svjetski lideri u svojim domenama.

Uslijed širenja poslovnih aktivnosti na hrvatskom tržištu, objavljujemo potrebu za popunom sljedećeg radnog mjesta : Asistent u prodaji i administraciji (m/ž) – Zagreb.

Kompanija nudi edukaciju proizvoda, odličnu priliku za profesionalno usavršavanje te rad u regionalnom okruženju.

Idealan kandidat je pouzdana i motivirana osoba, spremna na svladavanje više različitih zadataka. On/ona je timski igrač, odličnih komunikacijskih i organizacijskih sposobnosti.

Posebna znanja i vještine:

- Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu;

- Odlično poznavanje MS Office korisničkih paketa (Word, Excel, PowerPoint);

- Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti;

- Fleksibilnost i visokomotiviranost;
- Izvrsne međuljudske vještine;

Radno vrijeme:   od 9 do 17h

Ostale napomene i uvjeti:

Rad u ugodnom okruženju

Edukaciju i profesionalno usavršavanje

Način i kontakt za prijavu studenata:  Prilikom prijave na oglas molimo da pošaljete svoje motivacijsko pismo i životopis na sljedeću e-mail adresu: office.croatia@delightoffice.com