Terenska prodaja

Objavljeno: 24.09.2020. 11:55

Pulsus Medical d.o.o. traži studente/ice za poslove terenske prodaje.

Vrsta posla: terenska prodaja

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: promocija, prezentacija i isporuka medicinskih uređaja i opreme, održavanje kontakata s postojećim te pronalaženje novih kupaca, pružanje informacija kupcima o uređajima i opremi iz prodajnog asortimana

Posebna znanja i vještine: izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti, dobro poznavanje rada na računalu (Office paket), odlično znanje engleskog jezika

Radno vrijeme: fleksibilno, do 20 h tjedno

Ostale napomene i uvjeti: više godine studija (4, 5, 6) tehnički, ekonomski, biomedicinski, prirodoslovni smjer ili drugi; poželjno radno iskustvo u prodaji

Način i kontakt za prijavu studenata: pozivom: 099 4661 146, info@pulsusmedical.hr