Administrativni poslovi

Objavljeno: 25.09.2020. 12:56

Uprava Tele2 traži studenticu/studenta za administrativne poslove u B2B odjelu

Administrativni poslovi (m/ž)

Poslodavac: TELE2 d.o.o.

Mjesto rada:  Zagreb - Tele2 ured Zagreb , Ulica Josipa Marohnića 1, City Plaza

Predviđen vremenski period rada: 15.10.2020. – 31.10.2020.

Očekivani početak rada: odmah

Cijena sata: 30kn neto

Opis posla:

-          Slanje uređaja na servis

-          Unos servisa u sustav

-          Unos narudžbenica u sustav

-          Sortiranje dokumentacije

-          Pregled i obrada web shop narudžbi

Uvjeti:

-          ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima

-          dostupna/dostupan od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00h

Nudimo:

-          ugodnu radnu atmosferu, stimulativna primanja.

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem maila na adresu: posao@tele2.com uz napomenu „administrativni poslovi u B2B odjelu-student“, najkasnije do petka, 02.10.2020. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.