Call centar

Objavljeno: 25.09.2020. 12:56

Company wall d.o.o. traži  studente/ice za poziciju - Prodajni agent/ica u call centru

POZICIJA: PRODAJNI AGENT U CALL CENTRU

CompanyWall d.o.o je vodeća bonitetna kuća u Hrvatskoj osnovana 2013. godine sa ciljem da pomogne klijentima da unaprijede svoje poslovanje pronalaženjem i povezivanjem sa novim poduzećima, provjerom njihovih potreba i poboljšanju efikasnosti rada. Naše višegodišnje iskustvo u poboljšanju poslovanja, svakodnevno obogaćujemo kroz uspješno funkcioniranje na četiri različita tržišta u Europi.

CompanyWall je pionir umrežavanja i uspostavljanja poslovnih veza između domaćih ali i stranih poduzeća.

Odlučili smo proširiti naš tim i potreban nam je kandidat na radnom mjestu: PRODAJNI AGENT U CALL CENTRU.

Prodajni agent bavi se ostvarivanjem suradnje sa novim  klijentima u zemlji i produživanjem suradnje sa postojećim klijentima. Prema potrebama klijenata agenti dogovaraju daljnju suradnju i online oglašavanje njihovog poslovanja.

Opis posla i zaduženja:

  • Komunikacija sa novim klijentima
  • Suradnja sa postojećim klijentima
  • Predstavljanje usluga bonitetne kuće CompanyWall
  • Usvajanje novih znanja i vještina

Što očekujemo od Vas:

ü  Vi ste osoba koja poznaje rad na kompjuteru

ü  Kolegijalni ste i spremni na rad u timu

ü  Preuzimate inicijativu

ü  Dobar ste pregovarač i komunikativni ste

Nudimo Vam:

  • Mogućnost brzog napredovanja
  • Stalno usavršavanje i stjecanje novih vještina i znanja
  • Aktivan i dinamičan posao u telemarketingu
  • Konkurentnu plaću  i mogućnost ostvarivanja bonusa
  • Mogućnost napretka uz proširenja i rast poduzeća
  • Organizaciju različitih događaja u okviru poduzeća
  • Team building i ostvarivanje kontakata sa kolegama iz zemalja u kojima poslujemo
  • Cijena sata – 30 Kn
  • Zabavan posao u mladom dinamičnom timu na kome možete i dobro zaraditi!

Ako se pronalazite u navedenom pošaljite nam prijave na: posao@companywall.hr