Administrativni posao

Objavljeno: 30.09.2020. 09:54

GYAS d.o.o traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Knjigovodstvo

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zadarska 80, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 1/10/20/ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Knjigovodstveni poslovi, administrativni poslovi u uredu, istraživanje za pisanje poslovnih planova i studija. Primarno knjigovodstveni poslovi.

Posebna znanja i vještine:

Osnovno poznavanje teorije računovodstva ili izuzetan interes za isto. Opća i informatička pismenost, uljudnost i pristojnost. Znanje engleskog, talijanskog, mađarskog ili njemačkog jezika i vozačka dozvola plus ali ne uvjet.

Radno vrijeme: 8-16 h

Ostale napomene i uvjeti: Konstruktivna radna atmosfera. Mogućnost učenja i razvoja te mentorstvo.

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail: j.gogolja@gyas.hr