Administrativni poslovi

Objavljeno: 30.09.2020. 08:54

Haberkorn d.o.o. traži studenta/icu za posao - Računovodstveno/ administrativni referent/ica

Računovodstveno – administrativnog referenta (m/ž)

Opis posla:

-          Intenzivna podrška vanjskom knjigovodstvu

-          Usklađivanje salda kupaca – kontakti s kupcima, slanje otvorenih stavaka

-          Praćenje bilance i RDG-a

-          Kompletiranje i arhiviranje dokumentacije

-          Praćenje propisa na području računovodstva, financija i oporezivanja

-          Ostali uredski poslovi

-          Osigurati robu, materijal, opremu i sredstva za rad

-          Afinitet prema kontrolingu

-          Obavljanje drugih poslova i zadataka prema uputama nadređenih

Uvjeti:

- znanje njemačkog i engleskog u govoru i pismu

- stručna sprema : VSS,VŠŠ,SSS

- dobre komunikacijske i organizacijske vještine, te tečno pismeno i usmeno izražavanje

- vozačka dozvola: B kategorija

- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

- analitičko razmišljanje i proaktivno djelovanje

- dobrodošlo radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

- rad u internacionalnoj kompaniji i dinamičnom okruženju

- motivirajući uvjeti rada

- mogućnost napredovanja

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28,00 kn

Radno vrijeme: Fleksibilno, unutar radnog vremena od 8-16.30h

Svoje zamolbe i životopise molimo slati na e-mail adresu: posao@haberkorn.hr