Front-end developer

Objavljeno: 01.10.2020. 06:54

Dedal komunikacije d.o.o. traži studenta/icu za rad

Vrsta posla: Front-end developer

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagrebačka cesta 231, 10 000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 15.10.2020., više mjeseci, puno radno vrijeme svaki radni dan

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Posebna znanja i vještine:

  • HTML, CSS, JavaScript (Prednost, ne i uvjet)
  • CSS (Sass/SCSS), poželjno poznavanje OOCSS-a ili BEM metodologije
  • Responsive, cross-browser
  • GIT, NPM

Radno vrijeme: 8h, radnim danom

Ostale napomene i uvjeti: Iskustvo kao front-end developer poželjno

Način i kontakt za prijavu studenata: Javiti se na info@dedal.hr ili 01 3866 905