Administrativni poslovi

Objavljeno: 02.10.2020. 07:54

Odvjetnički ured traži studenta/icu za administrativno - pravne poslove

Vrsta posla: administrativni pravni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Rudeška cesta 240, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, očekivano duže kontinuirano trajanje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: administrativni poslovi (pošta, sortiranje pošte, kopiranje, skeniranje, priprema jednostavnijih dopisa, pregled službenih evidencija, provjera podataka, organizacija i administracija internih stvari ureda, prevođenje na engleski jezik složenijih dokumenata, fajliranje dokumentacije, nabavka internih stvari za ured, pretraživanje sudske prakse itd.)

Posebna znanja i vještine: odlično znanje engleskog jezika, visoka razina organizacijskih sposobnosti, fleksibilnost, odgovornost, savjesnost i preciznost, analitičnost, sklonost obraćanju pozornosti na detalje, entuzijazam i motiviranost, poznavanje osnovnih pravnih pojmova.

Radno vrijeme: fleksibilno te prema dogovoru i potrebi, procijenjujemo do par sati tjedno (cca 6-8h).

Ostale napomene i uvjeti: traže se studenti/ce viših godina Pravnog fakulteta, po mogućnosti u završnoj fazi studiranja (s nekoliko ispita do diplome).

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis na e-mail: aleksandrabacic@hklaw.hr s kratkim motivacijskim pismom i podacima za kontakt.