Administrativni poslovi

Objavljeno: 02.10.2020. 08:54

Sofa IT d.o.o. traži studenta/icu za unos i obradu podataka

Vrsta posla: Student/ica za unos i obradu podataka

Mjesto i adresa obavljanja posla: Vrbani 4, 10110 Zagreb

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): od 26,00 do 32,00 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Tko smo mi:

Korisnici često kažu da naša notifikacija za gol dolazi na aplikaciju prije nego što ga vidiš na svom TV-u. To je samo jedan od brojnih razloga zašto na App Storeu imamo ocjenu 4,9.

Zvuči zanimljivo? :)

Imaš priliku postati dijelom uspješnog tima koji putem aplikacije donosi sportske rezultate i sportsku statistiku 20 milijuna aktivnih korisnika diljem svijeta. Smješteni smo na zagrebačkim Vrbanima, brojimo 90-ak kreativnih i entuzijastičnih zaposlenika, a pokrivamo preko 20 sportova na Android, iOS i web aplikaciji.

Opis posla:

-          Unos i obrada te administriranje podataka

-          Uređivanje sportskih informacija

-          Tehnička podrška

-          Procjena i stvaranje novih ideja u svrhu poboljšanja usluge

Što od tebe očekujemo?

-          Svakodnevno pratiš sportska zbivanja, kažu za tebe da si pravi sportski fan

-          Zadatke obavljaš precizno i ažurno

-          Dobro funkcioniraš u timu

-          Poznaješ engleski jezik u govoru i pismu

-          Poznaješ Microsoft Office i imaš dobre računalne vještine

Radno vrijeme: prema dogovoru

Ostale napomene i uvjeti:

Nudimo ti:

-          Dobru radnu atmosferu

-          Fleksibilno rado vrijeme

-          Službeni mobitel

Način i kontakt za prijavu studenata: jobs@sofascore.com s naznakom Student/ica za unos i obradu podataka