Administrativni poslovi

Objavljeno: 02.10.2020. 10:54

Medi-lab d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Hondlova 2/9

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, trajanje posla predviđeno do 2,5 mjeseca

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28,00 kn po satu posla

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: obavljanje različitih administrativnih poslova, pisanje, slanje dopisa i e-mailova i obavljanje ostale poslovne korespodencije, primanje i obavljanje telefonskih poziva, organizacija i vođenje evidencije poslovnih sastanaka, prijem, najava, upućivanje i ugošćivanje stranaka, vođenje evidencije o obvezama Uprave, prosljeđivanje poslovnih informacija, zakazivanje poslovnih sastanaka, evidencija njihovog rasporeda i slično, preuzimanje, slanje, razvrstavanje, evidentiranje, urudžbiranje i distribuiranje ulazne i izlazne pošte i druge dokumentacije, organizacija službenih putovanja i smještaja, vođenje evidencije i popunjavanje putnih naloga i drugi administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine: samostalnost u radu, izražene organizacijske i komunikacijske vještine, poznavanje rada na osobnom računalu u Microsoft Office paketu, pouzdanost, odmjerenost, diskretnost i povjerljivost, poznavanje uredskog poslovanja, poslovnog bontona i protokola, znanje jednog stranog jezika (engleskog ili njemačkog jezika).

Radno vrijeme:  klizno od 7:30 -8:00 h do 15:30 h-16:00 h od ponedjeljka do petka, rad osam sati dnevno, 40 sati tjedno

Ostale napomene i uvjeti: uz prijavu za posao dostaviti životopis

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail adresa: medilab@medilab.hr,