Administrativni poslovi

Objavljeno: 05.10.2020. 09:54

Inventa – IR2 d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Marjanovićev prilaz 12, 10010 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 14.10. (bez definiranog kraja)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Rad u različitim administrativnim poslovima:

- Internet research

- Traženje kontakata

- Unos i održavanje baze podataka

- Rad u različitim aplikacijama

U slučaju naprednog poznavanja rada na računalu, moguć je i rad u raznim projektima automatizacije poslovanja i automatizacije marketinga.

Posebna znanja i vještine:

- Problem solving pristup

- Solidno poznavanje rada na računalu (Google alati, word i excel)

- Poznavanje Engleskog jezika

- Želja za znanjem i unaprjeđenjem

Radno vrijeme: Ponedjeljak-petak, 8-16h

Ostale napomene i uvjeti:

- Rad u ugodnom okruženju

- Mogućnost napredovanja i rada na specijaliziranim projektima

- Mogućnost za dodatnu edukaciju

- Mogućnost rada u uredu ili od doma