Asistent/ica u odnosima s kupcima m/ž

Objavljeno: 05.10.2020. 08:54

Rockwool Adriatic d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Asistent/ica u odnosima s kupcima m/ž

Vrsta posla: Asistent/ica u odnosima s kupcima m/ž

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Radnička cesta 80, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 12.listopada 2020. do 12.listopada 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Putni troškovi

Opis posla: obrada narudžbi, obrada reklamacija, praćenje naplate, izdavanje računa i odobrenja, pružanje podrške odjelu prodaje te pružanje odgovarajućih informacija kupcima vezanih za isporuku robe.

Posebna znanja i vještine: dobre komunikacijske i analitičke vještine, iskustvo u sličnim poslovima s domaćim i inozemnim kupcima te poznavanje SAP-a je prednost

Radno vrijeme: 8:00 – 16:00 (7 ili 8 sati dnevno)

Ostale napomene i uvjeti: poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu

Način i kontakt za prijavu studenata: Molimo Vas da do 16. listopada 2020. godine pošaljete molbu i životopis na engleskom i hrvatskom jeziku na posao@rockwool.hr