Razno

Objavljeno: 05.10.2020. 10:55

Treća igra d.o.o. traži studenta/icu za rad u Friendly Fire Esports areni

Vrsta posla: Student/Djelatnik u Friendly Fire Esports areni

Mjesto i adresa obavljanja posla: Dubrava 47

Početak i očekivano trajanje posla: 15.10.2020, na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- rad na blagajni
- poslovi održavanja čistoće i računalne periferije
- asistiranje klijentima u korištenju računala i igara

Posebna znanja i vještine:

- dobre komunikacijske vještine, uljudnost, pristupačnost i marljivost
- dobro korištenje Windows-a
- prilagodljivost timskom radu
- smisao za organizaciju i točnost
- poželjno je bilo kakvo prethodno radno iskustvo

Radno vrijeme: Radni danom: 13:00 - 00:00h, vikendom od 13:00 - 02:00h

Ostale napomene i uvjeti:

- mogućnost rada barem 20 sati tjedno (uključujući i vikende)
- radno vrijeme je fleksibilno i kreira se u dogovoru s voditeljem poslovnice

Način i kontakt za prijavu studenata: Molbe i životopise slati na: mc@ffe.gg