Poduka

Objavljeno: 07.10.2020. 11:54

Ematematika traži studente/ice za posao – Instruktor/ica matematike online, preko web servisa www.ematematika.hr

Vrsta posla: Instruktor matematike online, preko web servisa WWW.EMATEMATIKA.HR

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, iz svog doma. Može iz bilo kojeg grada unutar RH također.

Početak i očekivano trajanje posla: 10.10.2020., tokom cijele školske godine.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40 kuna, broj sati mjesečno ovisno o potražnji i dostupnosti instruktora

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

  • U dogovorenom terminu rješava i objašnjava matematičke zadatke
  • Ovisno o potrebi definira i pregledava zadaću
  • Potvrđuje i predlaže termine za održavanje online instrukcija iz matematike
  • Rješava poslane zadatke i postavlja ih na korisničke račune eMatematika
  • Prije isporuke rješenih zadataka provjerava točnost rješenja
  • Zaprima i rješava slučajeve reklamacija
  • Pedagoški usmjerava djecu i pomaže u otklanjanju straha od matematike

Posebna znanja i vještine:

  • Iskustvo u davanju instrukcija iz matematike
  • Izvrsne komunikacijske vještine
  • Strpljivost i fokusiranost na dijete
  • Fleksibilnost u organizaciji instrukcija
  • Pouzdanost

Radno vrijeme: od 08.00 – 20.00 svaki dan ovisno o potrebi, uz napomenu da instruktor samostalno predlaže i potvrđuje termine. Ukupan broj sati dnevno i mjesečno ovisi koliko instruktor želi biti angažiran kao i o potražnji od strane korisnika usluga.

Ostale napomene i uvjeti:

Dugoročno nudimo:

  • Pristup tržištu cijele RH koji osigurava konstantnu zaposlenost
  • Cijena sata ovisno o iskustvu i profesionalnosti
  • Mogućnost dodatne zarade pisanjem bloga na webu ili učestvovanjem u ostalim aktivnostima web servisa
  • Udio u dobiti ili vlasništvu firme za najkvalitetnije i najpouzdanije suradnike.

Način i kontakt za prijavu studenata: Na e-mail instruktor@ematematika.hr ili broj telefona 091/ 8861 886