Rad u skladištu

Objavljeno: 08.10.2020. 06:54

Pliva Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove u skladištu

Vrsta posla: Administrativni poslovi u skladištu

Mjesto i adresa obavljanja posla: SAVSKI MAROF, Prudnička cesta 98

Početak i očekivano trajanje posla: 12.10.2020. – minimalno 6 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Topli obrok, mogućnost organiziranog prijevoza

Opis posla: rad u skladištu, pomoćni poslovi u procesu uzorkovanja, administrativni poslovi, vođenje evidencije, upis podataka

Posebna znanja i vještine: Poznavanje osnovnog MS Office paketa (naglasak na poznavanje Excela)

Radno vrijeme: radnim danom (pon-pet) u rasponu 6 – 14 sati

Ostale napomene i uvjeti: Molimo da se jave studenti/ce koji su u mogućnosti dolaziti svakog radnog dana, minimalno
30tak sati tjedno

Način i kontakt za prijavu studenata: posao@pliva.com uz naslov maila „studentski posao u Savskom Marofu“