Razno

Objavljeno: 09.10.2020. 11:54

Brojka produkcija traži studenta/icu za pomoćne poslove pri IT održavanju

Vrsta posla: pomoćni poslovi pri IT održavanju

Mjesto i adresa obavljanja posla: Čazmanska 2, 10.000 ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: do tjedan dana

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30-35 kn/sat + naknada za prijevoz

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): boravak u prostorijama firme uz mogućnost korištenja kuhinje // kava aparata

Opis posla: sastavljanje, implementacija i održavanje hardverskih i softwerskih komponenti (računala, računalne mreže, mrežne opreme,..) za korištenje u audio-video produkciji

Posebna znanja i vještine: poznavanje hardvera, informacijskih sustava i programa na računalima i računalnim mrežama // iskustvo u instalaciji i podešavanju WINDOWS operativnih sustava // zbog nabave i/ili preuzimanja novih komponenti, poželjna je vozačka dozvola i samostalni prijevoz

Radno vrijeme: pon – pet (9h – 17h) ili po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: zbog osjetljivosti računalne opreme koja se koristi, po mogućnosti student/ica studija računarstva na fakultetima, visokim školama ili sličnim studijima // odgovornost, ljubaznost, snalažljivost, brzina tijekom obavljanja posla // iskustvo rada na sličnim poslovima je prednost

Način i kontakt za prijavu studenata: mail sa kratkim opisom vještina poslati na; posao@brojka.hr ili igor@brojka.hr