Razno

Objavljeno: 14.10.2020. 09:52

venITure d.o.o. traži studenta/icu za posao - Software developer za Atlassian proizvode

Vrsta posla:  Software developer za Atlassian proizvode

Mjesto i adresa obavljanja posla:  Zagreb, Slavonska avenija 1c (Matrix Office Park)

Početak i očekivano trajanje posla:  odmah; neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Razvoj serverskih i cloud aplikacija za Atlassian proizvode

Posebna znanja i vještine:  Poznavanje programskih jezika Java, Javascript (Node.js, jQuery, React); iskustvo u izradi web aplikacija; iskustvo s Gitom i radom u timu, ali i samostalnom radu (korištenje internetom, problem solving)

Radno vrijeme: Rad u punom radnom vremenu ili prema dogovoru sukladno studentskim obavezama

Ostale napomene i uvjeti: Prednost poznavanje Atlassian proizvoda (Jira, Bitbucket, Confluence)

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati CV na mail mia.matulic@veniture.hr