Web developer

Objavljeno: 14.10.2020. 09:52

Evolutio d.o.o. traži studenta/icu za poslove Web developer

Vrsta posla: Web developer

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Slavonska avenija 1c (Matrix Office Park)

Početak i očekivano trajanje posla: odmah

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Rad u malom timu na web aplikacijama koristeći frontend tehnologije. Izrada korisničkog sučelja (UI) i unaprijeđenje korisničkog iskustva (UX)

Posebna znanja i vještine: Poznavanje i iskustvo s frontend tehnologijama - HTML, CSS, JS. Poznavanje i iskustvo s git alatom i gihub/bitbucket platformom.

Radno vrijeme: Rad u punom radnom vremenu ili prema dogovoru sukladno studentskim obavezama

Ostale napomene i uvjeti: Poželjno je iskustvo ili poznavanje nekog JS frameworka, ali nije uvjet. Dodatan plus

je iskustvo u PHP

Način i kontakt za prijavu studenata:  Poslati CV na mail mma@evolutio-it.com