Finance Assistant/ica

Objavljeno: 25.01.2021. 13:56

Novartis Hrvatska d.o.o. traži Finance asistenta/icu

Vrsta posla: Finance Assistant

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla:02.2020 (duži vremenski period)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn

Opis posla:

Farmaceutska kompanija traži studenta/studenticu viših godina za rad u financijama na poslovima pripreme podataka za planiranje i analizu. Opis poslova uključuje: obrada podataka, priprema izvještaja, rad sa sustavima/bazama podataka, podrška voditelju financija u raznim poslovima iz područja analize i planiranja

Posebna znanja i vještine:

-       Student/studentica viših godina studija tehničkog/informatičkog usmjerenja (EFZG – smjer Menadžerska informatika; PMF, FER)

-       Dobro poznavanje rada u excelu i bazama podataka

-       Analitičnost, pedantnost

-       Izvrsno poznavanje engleskog jezika

Radno vrijeme: ponedjeljak do petak 09-17h ili po dogovoru

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:

Posao omogućuje neposredno iskustvo rada u multinacionalnoj farmaceutskoj kompaniji.

Mogućnost rada od kuće (zbog trenutne epidemiološke situacije), fleksibilno radno vrijeme po dogovoru

Način i kontakt za prijavu studenata: putem e-maila na irena.posavec@novartis.com