Osobni asistent/ica osobama s invaliditetom

Objavljeno: 25.01.2021. 11:56

Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom Mali princ traži osobne asistente/ice osobama s invaliditetom

Vrsta posla: osobni/a asistent/ica osobama s invaliditetom

Mjesto i adresa obavljanja posla: Područje Ivanić-Grada

Početak i očekivano trajanje posla: ožujak 2021./ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): prijevoz djelomično pokriven

Opis posla:

Pružanje usluga osobne asistencije osobama s invaliditetom (pomoć pri odijevanju, hranjenju, pripremi obroka, davanju lijekova, obavljanju higijene, sitnih poslova...)

Posebna znanja i vještine: radno iskustvo poželjno, ali nije obavezno; razvijen senzibilitet za osobe s invaliditetom; vozačka dozvola B kategorije

Radno vrijeme: po dogovoru s korisnicima

Ostale napomene i uvjeti: obavezna potvrda o nekažnjavanju

Način i kontakt za prijavu studenata: nives.mikulic@mali-princ.hr