Rad na recepciji

Objavljeno: 25.01.2021. 06:55

Gyms4you d.o.o. traži studente/ice za rad na recepciji

Vrsta posla: POVREMENI RAD NA RECEPCIJI

Mjesto obavljanja posla: ZAGREB, poslovnice Gyms4you (centar Bundek, VMD centar, Dubrava, Heinzelova, Nova Galerija, Maksimir, Remiza)

Početak i očekivano trajanje posla: PO POTREBI

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 KN/H

Opis posla: Rad na recepciji, upis članova, naplata članarina, održavanje prostora čistim i urednim.

Posebna znanja i vještine: Od osobe očekujemo da bude opuštena, odgovorna, komunikativna i motivirana sa znanjem u Excelu i Wordu. Fleksibilna što se tiče radnog vremena. Radi se u ugodnoj atmosferi.

Radno vrijeme: PON-PET 8-22, SUB-NED 15-22 (smjena od 7 sati, vikendom 5)

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%