Rad u skladištu

Objavljeno: 25.01.2021. 06:55

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. traži studenta/icu za rad u skladištu

Vrsta posla: skladišni i administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Sv. Nedelja

Početak i očekivano trajanje posla: početak u što kraćem roku

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 HRK/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

• poslovi u skladištu (slaganje, utovar, istovar, priprema robe)

• administrativni rad na računalu

Posebna znanja i vještine:

• mogućnost rada minimalno 30 sati tjedno

• dobro poznavanje rada na računalu

• savjesnost, motiviranost i okretnost

Radno vrijeme: pon-pet, 8 - 16h ili 9 - 17 h

Ostale napomene i uvjeti: Nudimo studentski posao uz mogućnost učenja i razvoja. Naravno, kroz vrijeme i učenje, mogući su sve odgovorniji i zanimljiviji zadaci. Radit ćete u podržavajućem timu i u odličnoj radnoj atmosferi gdje se uvijek možete dogovoriti za slobodne dane za potrebe studentskih obveza.

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 31.1.2021. putem linka: https://jobs.lidl.com/code_cui?HR-016484