Dostava

Objavljeno: 26.01.2021. 14:56

Taxi Zagreb d.o.o. traži studente/ice za poslove dostave hrane preko BOLT FOOD aplikacije

Vrsta posla: dostava hrane preko BOLT FOOD aplikacije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):   28,00 kn + bonus po učinku

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Traže se dostavljači/ce za rad preko Bolt Food aplikacije sa vlastitim vozilom/motociklom/biciklom

Radno vrijeme: sami si birate radno vrijeme, znači radno vrijeme vam je potpuno flexibilno, doslovno radite kad se uključite na mrežu,a prestajete kad se isključite

Ostale napomene i uvjeti:

Imate najmanje 18 godina

Govorite barem hrvatski jezik ili engleski jezik

Posjedujete vlastiti pametni telefon

Imate lokalni telefonski broj i e-mail adresu

Dostavljate sa automobilom, motociklom ili biciklom.

Potvrda o nekažnjavanju

Osobna iskaznica

Info i prijave sa brojem tel. na taxizagreb.doo@gmail.com ili 098/35 63 73.