Grafički dizajn/ video montaža i animacija

Objavljeno: 27.01.2021. 13:56

NSM Unlimited d.o.o.  traži studente/ice za poslove grafičkog dizajna i video montaže i animacije

Vrsta posla: grafički dizajner

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 15.2.2021. - 15.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: prilagodba gotovih dizajnerskih rješenja na razne proizvode te grafičke pripreme za tisak

Posebna znanja i vještine: napredno poznavanje alata za grafički dizajn

Radno vrijeme: klizno, prema potrebama projekata

Ostale napomene i uvjeti: opušteno i kreativno okruženje za rad i druženje. #NoStress

Način i kontakt za prijavu studenata: info@nsm.com.hr - isključivo mailom, kratak životopis, nekoliko radova (3-4 je dovoljno)

Vrsta posla: video montaža i animacija

Opis posla: montaža već snimljenih materijala, arhiviranje materijala za daljnja korištenja, izrada jednostavnih animacija

Posebna znanja i vještine: napredno poznavanje video montaže te softwarea