Rad u IT odjelu

Objavljeno: 27.01.2021. 14:56

SysKit d.o.o. traži studenta/icu u IT odjelu

Vrsta posla: student/ica u IT odjelu

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Krste Pavletića 1,

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada 04.02.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Od 30 do 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

U SysKitu tražimo studenta/icu koji bi pomogli našem IT odjelu u misiji upgradeanja nove IT opreme i pružanja našim zaposlenicima još bolji work from home experience. Radi se o kratkoročnom poslu odnosno, setupiranju novih laptopa, instalaciji windowsa i internih aplikacija za 50tak ljudi.

Nije nam važna godina studija već da se posao obavi kvalitetno i na vrijeme. Idealno ako možete biti prisutni 8h ali nije uvjet. Još uvijek čekamo dobavljače no možete računati na početak rada u veljači.

Posebna znanja i vještine: iskustvo u instalaciji opreme, aplikacija i Windowsa

Radno vrijeme: idealno bi bilo ako možete biti prisutni 8h ali nije uvijet.

Ostale napomene i uvjeti: radi se o kratkoročnom poslu

Način i kontakt za prijavu studenata: putem maila careers@syskit.com