Administrativni poslovi

Objavljeno: 28.01.2021. 07:55

Elektronički računi d.o.o. traže studente/ice za administrativne poslove

Djelatnik u administraciji (m/ž)

Sektor operativnih poslova

Studiraš i želiš  iskustvo u IT kompaniji, raditi s mladom ekipom, sudjelovati u radu odjela i poslovnoj svakodnevnici ?

Tražimo studente na period 2-3 mjeseca.

Opis radnog mjesta:

  • Skeniranje i preslagivanje ugovorne dokumentacije
  • Unos ugovora u interni DMS sustav
  • Vođenje tablice sa podacima o ugovornim korisnicima
  • Ostali administrativni poslovi

Uvjeti:

  • Znanje MS Office, Outlook,
  • Outlook
  • Brzina, dinamičnost, preciznost, proaktivnost

Nudimo:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka 08:00 – 16:00h
  • Satnica : 27,00 kn. Nema prekovremenog rada, a kada ima onda je plaćen : )
  • Rad u kompaniji s mjesečnim rastom, razvoj karijere & mogućnost stalnog  zaposlenja
  • Edukacije i učenje, mogućnosti teretane / satova poslovnog engleskog / izleti / dnevno svježe voće itd.

Prijave šaljite na: posao@moj-eracun.hr s naznakom: „Djelatnik u administraciji”

Sretno !